Wyświetlanie 1–24 z 67 wyników

Filtrowanie
Sale
Zamknij

Komoda z szufladami ALANKO z litej brzozy skandynawskiej 81x36x105cm biały

2 890,00 3 150,00 
Sekretarzyk wykonany z brzozy skandynawskiej o łagodnym, prostym designie jest starannie wykończony i trwały. Stylowy mebel ma dwie wnęki z półkami, które są zamykane drewnianymi drzwiczkami. Poniżej znajdują się dwie pojemne szuflady z uchwytami w formie prostokątnego otworu o zaokrąglonych bokach. Przy szufladach znajdują się prowadnice. Sekretarzyk podpierają cztery specjalnie wyprofilowane nogi, co dodaje szafce lekkości, a jednocześnie gwarantuje pełną stabilność. Możliwość regulacji położenia półek sprawia, że każdy może dopasować wnętrze szafki do swoich potrzeb. Sekretarzyk idealnie sprawdzi się w gabinecie, jak i pokoju dziennym. Faktura drewna, z którego został wykonany sekretarzyk jest miły i łagodny w dotyku- mebel wprowadzi do wnętrz ciepło i przytulną atmosferę. Mebel jest transportowany w całości, nie wymaga składania.
Sale
Wypełniacz
Zamknij

Komoda z szufladami NOTTE z litej skandynawskiej brzozy 81x36x75 brzoza

2 690,00  2 390,00 
Komoda Notte wykonana z brzozy skandynawskiej o łagodnym, prostym designie jest starannie wykończona i trwała. Stylowy mebel składa się z
Sale
Wypełniacz
Zamknij

Komoda z szufladami NOTTE z litej skandynawskiej brzozy 81x36x75cm biały

2 990,00  2 790,00 
Komoda Notte wykonana z brzozy skandynawskiej o łagodnym, prostym designie jest starannie wykończona i trwała. Stylowy mebel składa się z trzech wysuwanych, pojemnych szuflad. Drugą część komody wypełniają półki, zamykane drzwiczkami. Komodę podpierają cztery nogi, dzięki czemu szafka jest stabilna. Możliwość regulacji położenia półek sprawia, że każdy może dopasować wnętrze szafki do swoich potrzeb.